Шановні студенти!
Нагадуємо вам, що під час карантину навчальний процес не зупиняється!
Викладачі кафедри відзначають високу активність студентів в опануванні навчального матеріалу за допомогою системи дистанційного навчання.
Для тих студентів, хто не зареєструвався на дистанційних курсах з вищої математики надаємо посилання на відповідні курси викладачів кафедри. Якщо виникнуть запитання, зв'язок з викладачами можна підтримувати за допомогою системи внутрішніх повідомлень Moodle, електронної пошти або Skype.
Онлайн консультації: понеділок - субота.

grafik

Бажаємо успіхів!

УВАГА КАРАНТИН!

На період з 12 березня по 24 квітня 2020 року освітній процес кафедри вищої математики здійснюється з використанням дистанційних технологій

18 жовтня 2019 року - святкування ювілею кафедри вищої математики

1 DSC0373018 жовтня відбулася довгоочікувана для нашої кафедри подія - святкування ювілею. Керівництво університету, викладачі кафедр, ветерани кафедри вищої математики та запрошені гості познайомилися з експозицією про історію кафедри, науковими та навчально-методичними роботами за 85 років.

У конференц-залі музейного комплексу відбулася науково-практична конференція зі спадщини Університету «Історія кафедри вищої математики як відображення історичної спадщини Університету».

Детальніше...

DSC 253418 жовтня 2019 року у 14-00
кафедра вищої математики
святкує Ювілей – 85-річчя зі дня заснування

ПРОГРАМА СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ

Детальніше...

DSC 2502

Фото 5f24f23

ф13

На сайті 614 гостей та користувачі відсутні