Завідувач кафедри вищої математики Коваленко Людмила Борисівна

прийняла участь у І науково-практичній інтернет-конференції,

присвяченій проблемам розвитку науки та освіти в кризових умовах,

яка відбулася 28-29 травня 2020 р. у м. Дніпро

Сертифкат Коваленко Людмила Борисівна

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА ПЕРЕЕКЗАМЕНУВАНЬ 

ВИКЛАДАЧАМИ КАФЕДРИ ВИЩОЇ МАТЕМАТИКИ У ЧЕРВНІ 2020 р

Consult june

9 квітня 2020 року в ХНПУ  імені Г. С. Сковороди в дистанційній формі відбулася конференція «Ціннісні орієнтири в мистецькому просторі – індивід і соціальний контекст». 

Cit

 

 

Серед широкого кола науковців з 36 університетів Іраку, Німеччини, Польщі, Словаччини, Білорусі, України з доповіддю англійською мовою на тему «Value orientation role in the light of the modern society gender-loyal paradigm» виступила доцент кафедри вищої математики Ситникова Ю.В

.

Шановні студенти!
Нагадуємо вам, що під час карантину навчальний процес не зупиняється!
Викладачі кафедри відзначають високу активність студентів в опануванні навчального матеріалу за допомогою системи дистанційного навчання.
Для тих студентів, хто не зареєструвався на дистанційних курсах з вищої математики надаємо посилання на відповідні курси викладачів кафедри. Якщо виникнуть запитання, зв'язок з викладачами можна підтримувати за допомогою системи внутрішніх повідомлень Moodle, електронної пошти або Skype.
grafik1

Бажаємо успіхів!

УВАГА КАРАНТИН!

На період з 12 березня по 24 квітня 2020 року освітній процес кафедри вищої математики здійснюється з використанням дистанційних технологій

DSC 2502

Фото 5f24f23

ф13

Сейчас 870 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте